Zboží

Krejčovské panny pro šití oblečení

Pokud šijete příležitostně nebo profesionálně, tak jistě víte, že je skvělým pomocníkem krejčovská panna. A pokud s ní nemáte žádnou zkušenost a váháte, zda si ji pořídit, pak rozhodně stojí za to si ji vyzkoušet. Tento doplněk vám velmi usnadní a zpříjemní práci.

Krejčovskou pannu je možné využít i na vystavení vašeho pěkného kusu oblečení nebo se využívá i jako bytová dekorace. Nejčastěji se samozřejmě krejčovské panny využívají na šití.

krejčovská panna

Můžete je koupit v různých velikostech. Prodávají se i velikosti, které odpovídají dětským rozměrům. Velkou výhodou jsou i nastavitelné krejčovské panny Prima-obchod.cz. Ty v určitých částech můžete upravovat podle potřeby. Například prsa, pas a boky. Díky tomu se tak krejčovská panna stane velmi univerzálním pomocníkem při šití a navrhování oděvů. Je vyrobena z materiálu, do kterého můžete i zapichovat špendlíky. Jsou velmi vhodné i pro začátečníky.

šití

Pokud stále nevíte, zda si pořídit tohoto pomocníka pro své šití, pak určit neváhejte. Můžete díky němu upravovat oblečení podle zadaných rozměrů přímo na krejčovské panně, což vám velmi pomůže. Samozřejmě při šití například svatebních šatů pro nevěsty musíte šaty upravovat na zkouškách, ale při samotném šití se bez panny téměř neobejdete.

Už je velký výběr krejčovských pan. Můžete si tak koupit se dřevěným či kovovým podstavcem. Můžete si tedy vybrat takovou, kterou preferujete a se kterou se vám dobře pracuje či vám ladí do dílny. Výborným doplňkem j i potah na krejčovskou pannu, který chrání bustu, ale slouží samozřejmě i jako doplněk. Můžete si tak vybrat z různých barev potahů a doladit si tak interiér svého šicího salonu či koutku. Šicí pannu můžete pořídit i jako dárek. Pokud víte, že někdo ve vašem okolí rád šije ať už na ženy či děti, pak určitě dárek v podobě šicí panny využije a ocení.

Mohlo by se vám také líbit...