Zboží

Půjčení dodávky na zavolání


Dodávky a transportéry patří už od nepaměti k automobilům, které jsou využívány hlavně ve stavebnictví, nebo k převozu osob. Jejich využití je však o mnoho větší a může se Vám hodit v nejrůznějších situacích. Jednou z nich je také stěhování, nebo přemísťování věcí, které do běžného automobilu nedáte. Nejlevnější půjčovna dodávek Brno, je firma, která se zabývá právě půjčováním a dlouhodobým pronájmem dodávek.

dodávka

Pokud tedy plánujete, že se přestěhujete do nového baráčku, ani minutu neváhejte a využijte možnost půjčení dodávky. Nejen, že ušetříte drahocenný čas s převozem, ale také si ušetříte mnoho práce, které byste s osobním automobilem měli.

Není proto nic lehčího, než navštívit webové stránky této firmy a vyplnit jednoduchou rezervaci, které obsahuje datum půjčení a vrácení vozu. Vůz, si samozřejmě můžete vybrat dle svého uvážení a hlavně využití. Na výběr budete mít z mnoha vozů, od menšího Fiatu Doblo až po velký valník Peugeot Boxer. Zapůjčit si můžete samozřejmě i mrazící vozy, pro převoz masa, či jiných potravin, které je potřeba mrazit během převozu. Vůz je vybaven záznamem o teplotě v autě a o i včetně tisku, který se mnohdy předkládá při vyložení nákladu. Mimo to je u automobilů také napsáno, kolik převeze palet naráz, jakou skupinu řidičského průkazu potřebujete a také obsah motoru, či zatížení vozu. Zkrátka jsou zde vypsány všechny potřebné informace, které pro pronájem vozu potřebujete.

dodávka

Samozřejmostí je u všech vozů pojištění, možnost najetí neomezených kilometrů a také dálniční známka v rámci celé České republiky. Mimo to je každý vůz vybaven GPS zabezpečením, takže i kdyby došlo k odcizení, zjistí se místo pachatele okamžitě. Pro stěhování lze také propůjčit stěhovací techniku a svůj automobil můžete nechat během půjčení dodávky v uzavřeném areálu.

Proto pokud stále nevíte, zda si pro ulehčení práce zvolit pronájem dodávky, přestaňte váhat a běžte do toho. Zaručeně si ušetříte práci a hlavně drahocenný čas.

Mohlo by se vám také líbit...