Domácnost

Umístění postele v ložnici

Místo, kam umístíme v prostoru ložnice postel, velice ovlivňuje kvalitu našeho spánku. Toto místo je právě důležitým krokem, k tomu, aby byl náš spánek občerstvující, a ze kterého v noci načerpáme sílu do dalšího dne. Postel by se nejlépe měla umisťovat do pomyslné osy, která prochází středem našeho bydlení. Měli bychom také, pokud je to alespoň trošku možné, vyvarovat se v ložnici všelijakých rušivých elementů. Ložnice by se nám neměla stát pracovnou, a zároveň by v ložnici neměla být umístěna žádná elektronická zařízení, jako je například:
·         počítač
·         televize
·         rádio
Vyhýbat bychom se měli rovněž zrcadlům, anebo lesklým povrchům, které by mohly odrážet životně důležitou energii v prostoru ložnice.
žena na lůžku

Kam s postelí?

Pokud někdo trpí nespavostí, měla by být jeho postel situována na sever, tedy hlava spícího by měla směřovat na severní světovou stranu. Toto umístění se doporučuje zejména starším lidem, anebo malým dětem, neboť jim poskytuje pocit klidu a bezpečí.
·         Jestliže je totiž naše hlava v posteli otočena k jižní světové straně, pak se můžeme v noci docela často budit a ráno se potom cítit nevyspalí a celí rozlámaní. Dlouhodobé spaní v takto situované posteli se nedoporučuje, ale je ideální pro povzbuzení atraktivity.
·         Jako ideální poloha umístění postele pro mladé lidi je na východní světovou stranu, neboť propůjčuje pocit báječných zítřků a skutečnosti, že mají vše doposud ještě stále před sebou. Toto umístění postele je také ideální pro budování kariéry a uspořádání vlastních věcí v životě.
lampička na nočním stolku
·         Aby byl náš spánek opravdu kvalitní, posilující a tím uspokojivý, měla by naše hlava v posteli směřovat na západ. Tato poloha postele může dokonce vylepšit naši finanční situaci i milostný život.
·         Poloha postele k severovýchodu je pro nějaké období vhodná zejména pro lidi, kteří mají nedostatek motivace, nebo se nacházejí v neaktivní životní fázi.
 

Mohlo by se vám také líbit...