Zboží

Pohádková postavička krteček

Některým dětem se zavděčíte čímkoliv. Hračkou ve tvaru zvířátka, panenkou, autíčkem. Malé děti nerozeznají hodnotu věcí, takže je jim poměrně jedno jestli jste to koupili za deset tisíc nebo jenom za dvacku. Mnohdy jim to udělá stejnou radost a často i stejnou službu, protože se to brzy okouká a zanedlouho hračka leží v koutě. Tím nechceme samozřejmě říct, že by děti měly dostávat každý týden nějakou novou hračku, protože se jim ta stará okoukala, to by nebyl zrovna dobrý přístup. Naučily by se totiž, že mají pořád všechno a každý rodič přeci chce svým dětem vštípit také základní morální hodnoty a pozitivní charakterové vlastnosti jako je skromnost a ne nenasytnost, jako je vážení si věcí a ne obžerství nebo chtivost a tak podobně.

dvě holčičky si hrají

Pokud jim chcete koupit opravdu hezkou a tematickou hračku, jistě budete volit z pohádkových postaviček, protože ty jsou dětem velice blízké. Hračka ve tvaru oblíbené postavičky je potěší. Děti vždy chtějí mít své kamarády všude na blízku, takže jsou jim vzácné a potěší je i další nejrůznější věci, hlavně aby na sobě měly nálepku, nášivku nebo alespoň obrázek své oblíbené pohádkové postavičky.

Známou a hodně oblíbenou klasikou, která se již po léta vrací, je krteček.

dětský pokojíček

Máte doma malé děti? Milují pohádkové postavičky a nejvíce krtečka? Chtěli byste jim koupit s tímto motivem něco nového a neokoukaného? Pořiďte jim třeba hračky, motivovat Vás může krteček obchod Chytraliska.

Důležité je, aby všechny hračky a pomůcky pro děti byly bezpečné a nezávadné. Na tento ohled bereme velký zřetel, takže veškeré zboží je atestované a naprosto bezpečné. Nemusíte se proto obávat koupě jakéhokoliv produktu, který se Vám zrovna líbí, ať už to bude hračka nebo třeba jiná pomůcka.

Pořiďte své dceři nebo synovi nového kamaráda nebo hračku s jeho oblíbenou pohádkovou postavou. Krteček jim bude neustále na blízku.

Mohlo by se vám také líbit...