Ekonomika

Jak na hypotéku bez příjmu

Jistě každý člověk potřebuje někdy půjčku. Avšak není to vždy tak jednoduché, jak se to zdá. Já jsem kolikrát měla půjčky, ale menší, vždy jsem potřebovala peníze na výlohy na školu nebo na nový notebook. V naší zemi je mnoho typů půjček a úvěrů, hypoték, ze kterých můžete vybírat. Je jich tak moc, že se v nich člověk může ztratit. Dávejte si ovšem pozor, jaké máte úroky, jaká je doba splácení a hlavně kolik přeplatíte. Ne vždy to vypadá tak pěkně, jak si člověk myslí. A nikdy nezapomínejte číst ta pověstná malá písmenka. Tam se totiž skrývají ti největší strašáci. Většinou jsou to nemilé zprávy a najdete tam i to, čemu se upisujete.

Hypotéku lze sjednat i bez příjmu

Pokud si to nepřečtete, možná byste mohli být i nemile překvapení. Mě se to taky jednou přihodilo. Byla to nebankovní půjčka. Rychle jsem potřebovala vrátit peníze známému. Měla jsem u něj už po splatnosti a abych si známého nerozhádala nebo s ním neměla problémy, tak jsem si raději půjčila. A udělala jsem chybu. Úrok jsem měla tak vysoký, že jsem platila úrok dva roky a půjčenou částku jen rok. Na to si dávejte vždy pozor, je lepší si najmout na vysoké půjčky, hypotéky i hypotéku bez příjmu Nebankovnihypoteky poradce. A to jsem si myslela, že žádnou půjčku bez příjmu člověk nedostane. Natož hypotéku bez příjmu. Jak je to možné?

Pořádně si spočítejte úroky

Já patřím k těm lidem, kteří nemají rádi půjčky. Bojím se půjčit si větší částku než dvacet tisíc, protože se nerada někomu upisuji. Co tak upsané mám, tak jen snad paušál, ale půjčkám se vyhýbám, pokud nemusím. Studentské půjčky mám všechny splacené a těchto půjček nelituji. Bylo to na vzdělání, které se mi jistě vyplatí a myslím, že půjčky na studium nejsou výjimka u nikoho. Hlavně těch vysokoškoláků, kteří si po nejvýš platí i nájemné a stravu sami. Měla jsem taky jednou půjčku na mobil. Sice to nebyla dobrá volba, ale můj mobil se mi tehdy rozbil a zpravit nešel. Nemohla jsem nic dělat a kvůli práci jsem potřebovala nutně telefon chytrý. Takže si půjčky rozmyslete a berte si je s chladnou hlavou.

Mohlo by se vám také líbit...