Byznys

stahování videí (nejen) z YouTube

Znáte server YouTube? No samozřejmě! A znáte Facebook? Jistě, že ano. A co TikTok, Twitter, nebo Vimeo? Všichni využíváme podobné platformy a sociální sítě především pro zábavu. Jistě jste na podobných webech narazili na nějaké to video. Někdy zábavné, jindy dokumentární, či naučné. Stejně tak tomu bývá na největší platformě zabývající se videi – YouTube.

stahování

Zde můžete narazit na zahraniční i tuzemské tvůrce, jejichž širokospektrální tvorba obsahuje například let`s plaey různých videoher, blogy z cestování, DIY a tutoriál videa, či podcasty a rozhovory se slavnými osobnostmi. Opět zde najdete videa jak naučná, informativní a zajímavá, tak videa odlehčená, relaxační a odpočinková. Dá se tedy říct, že každý uživatel si zde najde svého oblíbeného tvůrce, obsah i kategorii, která ho nejvíce zajímá. Ovšem může se stát, že i Vaše oblíbené video bude ze serveru záhadně smazáno (třebaže samotným tvůrcem), a tak už k němu nebudete mít přístup. A právě toto nepříjemné zjištění a zklamání Vám pomůže vyřešit zálohování konkrétního videa.

YouTube

Právě zálohování, stahování videí Vám dává možnost se na video podívat kdykoliv, bez ohledu na připojení k Wi-Fi či datům (tedy v offline světě), a navíc si jej můžete užít i tehdy, pokud je uživatelem či samotným serverem smazáno. Ovšem, ať už se jedná o film, seriál, video či celý livestream, vždy musíte dlouho vyhledávat a modlit se, aby byl konkrétní soubor vůbec poskytnut a dostupný ke stažení. To závisí na tom, zda jej jiný uživatel nahrál na nějaký portál, který stahování nabízí. Tuto problematiku však řeší video downloader, který Vám nabízí stahování přes odkaz. Díky tomu nejen že odpadá zdlouhavé vyhledávání, ale také máte jistotu, že stahovaný soubor neobsahuje viry. Mimo jiné pak také máte záruku původní zvukové i obrazové kvality. Pokud máte video vybrané, stačí Vám pouze zkopírovat odkaz, jedno kliknutí, a pár vteřin vyčkat.

Mohlo by se vám také líbit...