Hry

Zahrajme si spolu

Jestli v nejbližší době plánujete přátelské posezení se svými přáteli, určitě nezapomeňte připravit, kromě občerstvení, i vhodnou zábavu. A ten nejlepší způsob, jak společný večer okořenit, je dobře zvolená hra. Taková, kterou si s chutí zahrají všichni pozvaní hosté. 

Dobrou volbou hry, která patří mezi nejoblíbenější, má název Tipni si. A jak už napovídá nápis na krabici, je to zábavné tipování. Které odhalí mnohé o přátelích. A mnohdy se vzájemně obohatíte o informace, které překvapí. Zahrát najednou si může až 6 hráčů.

Ego je společenská hra pro všechny logické kamarády. V mnohém připomíná starší verzi hry Aktivity.

 

Hrát se dá i se zeleninou

Během večera se vzájemně pokládají různé otázky – v balení je jich 220. Na svou odpověď mohou hráči vsadit žetony. A kdo uhodne a má jich nejvíce, vítězí. 

Zábavná hra Rubikův závod je určena všem, kdo mají rádi hlavolamy. A především Rubikovou kostku. Hra probíhá vždy ve dvojici sedící proti sobě. Na každé hrací ploše se rozloží 24 kamenů a kostkou se určuje rytmus hry. Vyhrává ten, kdo je poskládá bezchybně.

Hru Picasso uvítají všichni kamarádi, kteří mají rádi výtvarné umění. V každém balení je uloženo množství geometrických tvarů. A tu nastupuje fantazie hráčů, kteří z nich tvoří obrazy. A ty, které se nejvíce podobají těm Picassovým, získává nejvíce bodů.

Až pro šest hráčů je určena hra Světoběžníci. Ke hře je možné stáhnout mobilní aplikaci s otázkami.

Hrajeme si jako děti

Která obsahuje desítky tematických balíčků a tisíce otázek. Čímž si můžete vytvořit hru přímo na míru svých hostů. S otázkami, které je nejvíce zajímají.

Jednoduchá pravidla, ale o to větší zábavu zažijete u společenské hry Hlavně klid. Kterou ocení všichni pozvaní přátelé. Nejen, že si prověří rychlými odpověďmi svoje znalosti, ale druhem otázek i užijí velkou porci humoru. Zahrát si může během večera až 10 hráčů.

Pokud patříte mezi starší generaci, je pro vás a vaše přátelé určena zábavná kniha, s názvem Retro. Obsahuje spoustu historických fotografií, u kterých můžete strávit příjemný večer. A pokud se všichni zapojí, skýtá se možnost rozluštění všech záhad z minulosti.

Mohlo by se vám také líbit...