Domácnost

Nové bydliště

Kdepak něco dělat, jen se koukáme a přemýšlíme. My to vidíme tak a tak, partnerka tak a mák.“

Hele, to by mohlo být…“

„Ticho, řeklo se, že neubudeme nic dělat. Tedy nic, je nic!“

A zase koukáte.

Druhá návštěva je již s potřebným metrem a papíry kde si budete jen tak malovat plány. Jenže, ono se řekne malovat a měřit. Začínají rozpory, tohle bude tamhle, a to tam a už je oheň na střeše, neb partnerka tvrdí, že je to nemoderní a vy zase že by to nešlo barevně k sobě. Zde je několik možností.

moderní bydlení

Možnost první je zbavit se partnerky. Máte pokoj a uděláte si to podle svého. A ta další, kterou si přivedete bude, brát bydlení jako faktotum a už bude pozdě do něčeho kecat.

Druhá možnost je udělat kompromis, a udělat věci napůl. Tedy něco tak, jak chce ona, a něco, jak chce pán domu.

Možnost třetí, ta nejlepší ze všech, je najmout si člověka, který věci rozumí. Tím nemyslím kamaráda z hospody, ale člověka kvalifikovaného a neškodilo by jeho vzdělání v oboru architektury. Pokud možno vysokoškolské, jak jinak.

Bytový design Praha na to přesně takovéto lidi má. A jistě je k vašemu záměru pustí.

velký poko

Já nejsem bytový architekt, a tak je mi jedno kde co mám. Hlavně se tam musím dost a více mne nezajímá, takže nevím, z jakého úhlu pohledu se na to dívají takto vzdělaní lidé. Vy si buďte jistí, že oni moc dobře vědí, co se k čemu hodí, co je moderní a co působí zastarale. Mohou vám vytvořit bydlení v jakémkoli stylu. Třeba tom nejmodernějším, ale pokud o to stojíte, mohou vám vytvořit bydlení, aby to vypadalo jako v šestnáctém století. Nic není nemožné a všechno jde, je-li dobrá vůle. Klidně vám třeba pozlatí stěny a seženou zlatou záchodovou mísu, budete-li chtít a mít na to potřebné finance.

Totiž tato firma umí věc dodělat až do konce. Nevypracuje jen návrhy ve 3D, ale udělá vše za vás. Takže by se dalo klidně hovořit o bytu na klíč.

Vyzkoušejte to s nimi a sami uvidíte.

Mohlo by se vám také líbit...