Zboží

Nakupujeme s tažným zařízením

Kdo si pořizuje tažné zařízení https://www.amsa.cz/Tazne-Zarizeni-3691, má mnoho možností, které se v souvislosti s tímto autopříslušenstvím nabízí. Za prvé za ně můžete zapřáhnout karavan a vycestovat na dovolenou, bez závislosti na hotelích a penzionech. Za druhé lze vaši dovolenou koncipovat jako vodáckou výpravu a vézt na přívěsném vozíku plavidla, což vám opět umožňuje být nezávislými, tentokrát na půjčovnách lodí. Za třetí lze pořídit nosič kol na tažné zařízení a převážet bicykly velmi bezpečně a jednoduše, a konečně za čtvrté si můžete pořídit vozík pro přepravu koní a užít si dovolenou tak trochu netradičně, ve srovnání s běžnými zvyklostmi.

tažné zařízení

Dalšími důvody pořízení tažného zařízení je převážení předmětů v souvislosti se stěhováním, vyklízením prostor či nakupováním. Jaké výhody a zásady tento proces obnáší?

Nakládejte břemena na vozík rozumně – je doslova hloupostí naložit na vozík vysokou a těžkou chladničku tak, že jí umístíte až na jeho konec. Velké a těžké předměty by měly být naopak co nejblíže tažnému vozidlu, jinak můžete mít za jízdy s ovladatelností jízdní soupravy velké potíže.

přívěsný vozík

Pozor na hmotnost nákladu – dávejte si pozor, abyste přívěs nepřetížili, což může vést nejen ke zbytečným pokutám, ale také k nebezpečné dopravní nehodě. Před každým větším nákupem byste měli vědět, kolik kilo smíte na vozík naložit.

Nehrajte si na závodníky – kdo se snaží s plně naloženým přívěsem závodit s ostatními řidiči, a předvádět, jak skvěle si počíná za volantem, koleduje si o pořádný malér. Jeďte raději pomalu, ohleduplně, a zbytečně nepředjíždějte tam, kde je to příliš riskantní. A udržujte za vozidly před vámi dostatečný odstup kvůli delší brzdné dráze.

Automatická převodovka – je známo, že vozidla s automatickou převodovkou špatně snáší jízdu s přetíženým vozíkem, pamatujte na to, aby se vám vaše počínání zbytečně neprodražilo.

Mohlo by se vám také líbit...