Moto

Luxusní auta

Auto bylo moje vášeň vždycky. Pokaždé jsem hodně chtěla mít nějaké auto a nejen tak obyčejné auto. Odmalinka jsem blázen do aut, ale nechtěla jsem klasické osobní auto. Takovéto osobní, jak mívají moje rodiče a nebo prarodiče. Chtěla jsem auto, které nemá střechu. Takže například nějakého Cadillaca, to vždycky byl můj sen. Cadillac jsem viděla vždycky ve filmech. A ve filmech jsou pokaždé krásná auta. Tak i já chtěla nějaké pěkné auto, se kterým můžu jezdit, aby se každému líbilo.

I to má své kouzlo.

Bohužel jsem ale asi na luxusu docela hodně závislá. Nebo ne? Nevím jistě.  Jsem závislá na tom, abych měla věci dokonalé. A abych měla dokonalé auto, tak ho taky musí mít krásné. A aby toho nebylo málo, taky jsem si řekla, že s novým autem například Cadillac, pojedu někam k moři. Víte, opravdu jsem chtěla mít perfektní auto a perfektní dovolenou. Jenže s kým tam mám jet? Nemám žádného přítele. Možná s mojí kamarádkou anebo sestrou. Jenže obě dvě bydlí hodně daleko, takže se jich musím prvně zeptat, jestli se mnou chtějí jet do Itálie. Jenže prvně musím sehnat to luxusní auto. A taky jsem si řekla, že pokud na něj rychle nenašetřím, tak si půjčím v půjčovně.

Luxusní auta jsou má vášeň.

V půjčovnách mají také luxusní auta. Jednou jsem tam viděla krásné červené Porsche. Musím říct, že jsem z něj byla unesená. Auta mě vážně hodně lákají, stejně jako zvuk motoru. Proto občas zajdu taky na nějaké auto závody, kde soutěži luxusní auta. Ale taky tracky nejsou špatné. Viděla jsem již mnoho auto moto závodů a musím říct, že jsem pokaždé ze všech závodů hodně překvapená. Všechno mají dokonale upravené a opravdu nezapomínají ani na žádné detaily, jako třeba dekorace. A pěkně drsné mužné dekorace. A mě se to opravdu hodně líbí, protože všechno mí své kouzlo. I velké auto moto závody! Byli jste na tom někdy? Ne? Tak se podívejte.

Mohlo by se vám také líbit...