Láska

Festivalová láska

Je mnoho lidí, kteří právě na festivalu potkají člověka, který se jim hodně libí a rozhodnou se za ním zajít a poprosit jej o telefonní číslo nebo kontakt na sociální síť. Pokud je to vzájemné, druhý člověk s tím jistě nebude mít problém. Může se klidně stát, že si začnete již velmi brzy psát a druhý festivalový den se rozhodnete strávit spolu. Postupně se budete poznávat, až to skončí tak, že se rozhodnete si spolu začít a to klidně již třetí festivalový den. Jakmile ale festival skončí a vy si budete psát, volat a chodit ven, můžete časem zjistit, že jste něco takového možná uspěchali, protože váš nový partner má nějaké vlastnosti, které vám velice vadí a předtím jste si něčeho takového nevšimli.

lidé a festival

Něco takového nemusí být ani tím, že jste si něčeho takového nevšimli, ale i tím, že se daný člověk choval jinak, než jak se chová běžně. Na festivalech se každý chová jinak, než v realitě a je to tím, že je daný člověk maximálně uvolněný, protože na chvíli nemusí řešit nejen pracovní, ale také i jiné problémy, se kterými se může člověk setkat.

Někdy se dá s něčím takovým pracovat. Můžete na něco takového daného člověka upozornit. Pokud s vámi daný člověk bude chtít být, může se začít mírnit, ale může se také stát, že s tím nebude dělat vůbec nic a vy se s daným chováním nebudete moct zžít. Bohužel i takové situace nastávají.

lidé na festivale

Ve výsledku to může dopadnout tak, že na konci léta se spolu rozejdete a jediné, co vám zbyde, jsou vzpomínky. Možná, že to pro vás byl nejlepší festival za poslední x let a to jak díky interpretům, tak i díky tomu, že jste zde potkali člověka, který se vám skutečně líbil a zažili jste s ním alespoň pár hezkých chvil.

Bohužel vzpomínky jsou to jediné, co mnohdy člověku zůstane, pokud se opravdu stane, že se právě na festivalu zamilujete. Pokud by se i vám něco takového stalo, dejte si pozor, aby z toho ve výsledku nebylo jen zklamání.

Mohlo by se vám také líbit...