Byznys

Čištění koberců za dobré ceny

Koberce jsou tu už od nepaměti a lidé si je po celém světě oblíbili. Koberce dokonale zkrášlují místnosti a dodávají jim nádherný vzhled. Díky koberci, Vás už nebude nikdy zebat podlaha a také Vás nebudou bolet paty, protože je příjemný na došlap. Ovšem koberce také chytají mnoho nečistot, a to i díky tomu, že se po nich neustále chodí a práší se na ně. Jestliže je Váš koberec v katastrofálním stavu, ale nechcete se ho zbavit, tak zvolte firmu, která Vám ho vyčistí.

čištění koberců

Firma čištění koberců Praha 6, je spolehlivá společnost, která přináší radost mnoha zákazníkům. Čištěním koberců se věnují už mnoho let a mají s ním velké zkušenosti. Firma využívá pouze šetrná čistidla prochem, která jsou certifikovaná a jsou šetrná ke zdraví a také k materiálu koberce. Čištění koberce probíhá hloubkově a využívá se nejvýkonnější extraktor na trhu, aby byl koberec opět čistý. Z koberců se odstraní chlupy od mazlíčků, alergeny, ale také viry, které nejsou na první pohled vidět. Kromě čištění koberců v domácnostech se firma věnuje i velkým plochám, jako jsou kanceláře, či firmy. Na druhu koberce nezáleží a je jedno, zda chcete vyčistit perský, či vlněný koberec. Navíc jsou všichni zaměstnanci české národnosti a dokonale se tak s nimi domluvíte.

čištění koberců

Samotná firma má jako hlavní činnost čištění koberců, ale věnuje se i ostatním čistícím pracím. Mezi jejich další činnosti patří mytí oken a žaluzií, čištění čalounu, čištění matrací a mnoho dalších věcí. Veškerý ceník jejich služeb je rozepsaný na jejich internetových stránkách, kde se o firmě dozvíte zajímavé informace. Najdete zde i reference, které zde zanechali spokojení, či nespokojení zákazníci. Ovšem jde spíše o kladné recenze, protože firma funguje na jedničku.

Pokud tedy nechcete vyhodit koberec, který spíš připomíná hadr, tak neváhejte a nechte si ho vyčistit. Nebudete litovat a jejich služby si zamilujete.

Mohlo by se vám také líbit...