Rozcházím se s tebou!

Tak tato věta je většinou konečná pro jakýkoli vztah a asi nikdo ji neslyší rád. Častokrát se lidé vydají jinou cestou z důvodu nevěry z jedné strany, nedostatečné péče, rozdílných názorů či jiných. Některé z nich byste ale pravděpodobně asi nevymysleli ani v těch nejdivočejších snech či vašich bujných představách. Proto se od osvědčené klasiky přesuňme k peprnějším a zajímavějším případům. Ukážeme vám pár úsměvných z nich. V žádném případě byste se je neměli pokoušet napodobovat, protože byste mohli dopadnout velmi špatně. Podívejme se tedy na ně.
Případy nebudou charakterizovány jmenovitě, budou zde pouze uvedeny nanejvýš lokace.
žena s mužem v posteli
Tak například taková Morava. Nádherná, romantická, plná vína a národnostních menšin. A právě v těch se odehrál zajímavý případ. Chlapec ukončil s dívkou vztah jen kvůli tomu, že nechtěla nosit kroj. Ano, nechtěla nosit jedny prosté šaty.
V jiné části republiky to skončilo už na prvním rande a to tehdy, kdy mladík odmítl zaplatit za svou drahou polovičku večeři v restauraci. Dáma byla zřejmě pevně rozhodnuta, co od svého přítele očekává v budoucnosti.
Vůbec nejvtipnější rozchody nejsou ty, které jsou provedeny živě, ale ty, které jsou přeneseny přes mobilní telefon. Přes obrazovku to jde hold snáz než z očí do očí.
pár mladých lidí
–          Miláčku, musíme to ukončit, takhle už to nejde dál.
–          Pardon, tahle zpráva nebyla pro tebe.
Tak tady je to zřejmě jasné. Ať už byla zpráva pro kohokoli, určitě to partnerství už nezachránilo. Když se daří, tak se daří.
–          Já se s tebou nechci rozejít, protože bys nějaké to kilo přibrala, jen nedokážu přežít to, že s tím nejsi schopna nic udělat!
No sice se dotyčný snažil celou věc ještě zachránit, ale podle nás si jen přihoršil a bude ještě dost trpět.
–          Zlato? Nechtěla by ses se mnou rozejít? Nechci být za toho, kdo dal holce kopačky.
Tento pán zřejmě odmítl chodit dlouho kolem horké kaše, tak to napsal hezky narovinu.