Láska

Rozcházím se s tebou!

Tak tato věta je většinou konečná pro jakýkoli vztah a asi nikdo ji neslyší rád. Častokrát se lidé vydají jinou cestou z důvodu nevěry z jedné strany, nedostatečné péče, rozdílných názorů či jiných. Některé z nich byste ale pravděpodobně asi nevymysleli ani v těch nejdivočejších snech či vašich bujných představách. Proto se od osvědčené klasiky přesuňme k peprnějším a zajímavějším případům. Ukážeme vám pár úsměvných z nich. V žádném případě byste se je neměli pokoušet napodobovat, protože byste mohli dopadnout velmi špatně. Podívejme se tedy na ně.
Případy nebudou charakterizovány jmenovitě, budou zde pouze uvedeny nanejvýš lokace.
žena s mužem v posteli
Tak například taková Morava. Nádherná, romantická, plná vína a národnostních menšin. A právě v těch se odehrál zajímavý případ. Chlapec ukončil s dívkou vztah jen kvůli tomu, že nechtěla nosit kroj. Ano, nechtěla nosit jedny prosté šaty.
V jiné části republiky to skončilo už na prvním rande a to tehdy, kdy mladík odmítl zaplatit za svou drahou polovičku večeři v restauraci. Dáma byla zřejmě pevně rozhodnuta, co od svého přítele očekává v budoucnosti.
Vůbec nejvtipnější rozchody nejsou ty, které jsou provedeny živě, ale ty, které jsou přeneseny přes mobilní telefon. Přes obrazovku to jde hold snáz než z očí do očí.
pár mladých lidí
–          Miláčku, musíme to ukončit, takhle už to nejde dál.
–          Pardon, tahle zpráva nebyla pro tebe.
Tak tady je to zřejmě jasné. Ať už byla zpráva pro kohokoli, určitě to partnerství už nezachránilo. Když se daří, tak se daří.
–          Já se s tebou nechci rozejít, protože bys nějaké to kilo přibrala, jen nedokážu přežít to, že s tím nejsi schopna nic udělat!
No sice se dotyčný snažil celou věc ještě zachránit, ale podle nás si jen přihoršil a bude ještě dost trpět.
–          Zlato? Nechtěla by ses se mnou rozejít? Nechci být za toho, kdo dal holce kopačky.
Tento pán zřejmě odmítl chodit dlouho kolem horké kaše, tak to napsal hezky narovinu.
 

Mohlo by se vám také líbit...