Kultura

Nejen pro lajky

Stalo se vám někdy něco, to nešlo ničím odstranit? Myslím nějakou velmi odolnou špínu. Já musím říct, že od té doby, se mám děti a zvířata, tak se mi to stává velmi často. Někdy mám úplně pocit, že mám celý dům pošpiněný, protože děti všude nechávají po sobě nepořádek. Samozřejmě, že si to po sobě vždycky uklidí, ale jak všichni víme, tak nedokonale, vždycky něco někde zbude. Takže mám někde na koberci takové skvrny, že ani nevím od čeho. Kolikrát už jsem si chtěla koupit nějaký profesionální prostředek. Jenomže tam je stále napsaný, že je to po pro profesionální použití.

Lékař je profesionál.

Takže si říkám, že když nejsem profesionál, tak si musím najmout nějakou firmu. Nějakou firmu, která mi pomůže vyřešit všechny ty skvrny na koberci. Taky se mi stalo, že jsem si musela koupit nějaký výrobek, který je pro profesionální použití. Jenomže jak ho můžu použít když já nemůžu? Tak jsem si řekla, že si koupím raději nějaký jiný výrobek. Nicméně tohle se mi stává taky například u toho, když jsem si chtěla koupit nějakou barvu na vlasy. Tam je taky někdy napsáno, že je to pouze pro profesionální použití. No, vůbec nevím, proč to tady na internetu nabízejí. Protože je jasné, že ne všichni jsou nějací profesionálové.

Hrajete sport na profesionální úrovni?

Tak jsem si řekla, že si tady raději zajdu do nějakého kadeřnictví, ke mi s barvou na vlasy pomůžou. Proč tedy vůbec existuje profesionální použití? Je to kvůli tomu, že je to opravdu nebezpečné. Pro profesionální použití Covidexpert jsou třeba různé kyseliny. Protože kyselina je velmi závažná, a její nehoda může vás stát život. Měli jste někdy zranění, které bylo způsobenou kyselinou? Pokud ne, tak buďte rádi, protože následky jsou opravdu vážné a někdy taky nejdou zvrátit. Znám jeden velmi smutný případ, který se dlouho řešil. Pro profesionální použití jsou tady přímo určené výrobky a jen tak někomu by se do rukou dostat neměly.

Mohlo by se vám také líbit...