Zboží

Co pomáhá při ztrátě erekce

Ztráta erekce je nepříjemná záležitost, ale to neznamená, že by ji nebylo možné vyřešit. A dokonce k tomu nebude zapotřebí hledat, kde koupit Viagru Erectmax. Viagra je sice účinný podpůrný prostředek, ale problém s erekcí mívá zejména psychické příčiny, a na ty je třeba se zaměřit.

dívka v posteli

Změna stravy – tím byste měli určitě začít, protože kdo se bude den co den cpát rohlíky se salámem a dopřávat si pivo, nemůže očekávat v ozdravném procesu nějaké pokroky. Je doslova nutné přestat jíst sladkosti s bílým rafinovaným cukrem a pečivo či těstoviny z bílé mouky a vyměnit je za celozrnné obiloviny, ovoce a zeleninu. Ve stravě nesmí chybět pestré druhy luštěnin a ořechů a zdravé rostlinné oleje lisované za studena.

ženské nohy

Životní styl – ztráta erekce se objevuje u mužů, kteří nejen, že se nevhodně stravují, ale provozují činnosti, co brzdí produkci testosteronu a naopak udržují na vyšších hladinách stresové hormony. Jsou to kupříkladu adrenalinové sporty (adrenalin je stresový hormon), adrenalinová zábava mladistvých (počítačové hry), alkohol, přepracování a workoholismus, špatné mezilidské vztahy, nedostatek pohybu nebo naopak extrémní přetížení a mnoho dalších stresových a nepřirozených životních projevů. Jestliže je i toto váš případ, zaměřte se na tyto vlivy a využijte zároveň síly přírodních bylin, které vám pomohou testosteron opět překlopit do původních přirozených hodnot.

Reflexologie – masáže bývají i součástí lázeňských procedur a mnoho lidí je považuje za skvělý léčebný prostředek. Rádi bychom vám ale připomněli, že královnou masáží je reflexologie, která může výrazně napomáhat i nemocné prostatě a problémům s erekcí, ejakulací a produkcí zdravých spermií. Reflexologie spočívá ve stimulaci reflexních bodů na chodidlech, které propojují chodidla energetickými drahami skrze nervový systém s vnitřními orgány, a tím se zlepšuje jejich činnost i účinná regenerace.

Mohlo by se vám také líbit...