Co získáte z kompletní optimalizace webu?

SEO je v překladu optimalizace pro vyhledávače. Co to znamená? Jde o to, že při váš web při správném provedení najdou roboti (crawlers) od Googlu a pokud vyhodnotí obsah jako relevantní pro uživatele, zobrazíte se v organickém vyhledávání. To je mimochodem mnohem důležitější než PPC reklama, protože mu lidé mnohem víc důvěřují.

SEO web vyhledávání

Hlavní cíle

Cílem každého podnikatele je co nejvyšší zisk. To je jasné. Cílem SEO je zpřístupnit web pro vyhledávače, přivést nové návštěvníky a z nich udělat vaše zákazníky. Navíc když se budete často objevovat ve vysokých pozicích výsledků, lidé si zapamatují vaši značku a budete si díky tomu budovat brand a dobrou pověst.

 

SEO optimalizace ceník https://www.seolight.cz/cenik-seo není snadné stanovit bez předběžné konzultace. Pokud někde uvidíte pevně stanovené ceny, něco tam nehraje. Faktorů, které ji ovlivňují je celá řada. Proto většina agentur i freelancerů jako první sjednává nezávaznou schůzku či poptávku, kde se dozví rozsah práce a úkony, které bude muset provést. Podle toho může sestavit alespoň přibližný rozpočet.

SEo audit kontrola

Základní kroky k úspěchu

Podívejme se, co získáte od marketingové agentury, případně freelancera. Agenturu doporučujeme, protože u nich máte všechny služby na jednom místě. Na začátku spolu budete komunikovat, buď online nebo osobně. Odborník v této fázi zjistí základní údaje o webu a co od něj očekáváte. Následně provede audit webu a zjistí, kde jsou potíže. Přijde s návrhem úprav a napravení objevených chyb.

 

Ve chvíli, kdy pokryje minulost se pustí do plánování budoucnosti a sestaví dlouhodobou strategii. Potom začne dávat dohromady linkbuilding, tedy získávat zpětné odkazy. A pochopitelně bude také tvořit a publikovat pravidelně kvalitní a relevantní obsah. Čekat poté můžete pravidelné reporty a konzultace, abyste byli naprosto spokojeni a věděli, co dělají. A nakonec provedou zhodnocení úspěšnosti a efektivnosti provedené optimalizace.